Rozegrano mecze rundy wstępnej WPP. Do dalszej fazy awansowali piłkarze GKS-u Dźwierzuty.

Wojewódzki Puchar Polski

B -klasowy zespół z Dźwierzut podejmował w derbowym pojedynku spadkowicza z klasy okręgowej Zryw Jedwabno. Do przerwy goście prowadzili 1:0. Miejscowi wyrównali w 80. min, gdy Konrad Elsner wykorzystał niepewną interwencję bramkarza Zrywu. Wcześniej oba zespoły nie wykorzystały paru sytuacji, posyłając zazwyczaj piłkę obok bramki. Po 90 min sędzia zarządził dogrywkę, która kończyła się przy zapadających powoli ciemnościach. Do siatki dwukrotnie trafił Ariel Wójcik i zapewnił swojej drużynie awans.

W rundzie wstępnej walczył również GKS Szczytno. Mimo ambitnej postawy uległ on 1:2 V-ligowemu Leśnikowi Nowe Ramuki.